reklama
reklama

Życzenia od władz Powiatu Wadowickiego dla tegorocznych maturzystów

MAGAZYN, Wiadomości, 04.05.2022 09:00, OGŁOSZENIE
Życzenia od władz Powiatu Wadowickiego dla tegorocznych maturzystów

Drodzy Absolwenci,

Już wkrótce przystąpicie do egzaminów maturalnych. Z tej okazji pragniemy życzyć Wam przede wszystkim spokoju ducha, opanowania stresu, dużo wiary we własne siły, trafionych tematów i pytań, na które będziecie znali odpowiedzi. I już dziś bardzo Wam gratulujemy zdobytej wiedzy. Niezależnie od wyniku matury trud włożony w edukację na pewno się opłaci.

Wiemy, że mieliście trudniej niż Wasi starsi koledzy. Musieliście zmierzyć się z pandemią i zdalną edukacją, a także niepokojami wywołanymi wojną w Ukrainie. Wierzymy, że pomimo tych trudności pracowaliście sumiennie i z egzaminem doskonale sobie poradzicie. Jesteśmy przekonani, że także w tym roku wyniki matur młodzieży z powiatu wadowickiego będą jednymi z najwyższych w kraju. Każdego roku, składając życzenia naszym maturzystom podkreślamy, że matura choć bardzo ważna, nie przesądza o życiowym sukcesie czy też porażce. Na egzamin idźcie zmotywowani, ale pamiętajcie, że jego wyniki nie są najważniejsze.

A na dalszą drogę życzymy Wam przede wszystkim osiągnięcia wyznaczonych celów i dużo wiary we własne możliwości. Spełniajcie swoje marzenia nawet, gdy wymagają od Was dużo pracy i cierpliwości.We współczesnym świecie liczy się przede wszystkim pomysł na siebie i wytrwałość, a tego z pewnością Wam nie brakuje. Nie poddawajcie się i nie zbaczajcie z wybranej ścieżki, jeśli jesteście przekonani, że jest ona tą właściwą.

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim pedagogom za trud włożony w pracę z młodzieżą. To dzięki Państwa poświęceniu i pracowitości młodzi ludzie zdobyli potrzebną wiedzę i umiejętności, które pozwolą im nie tylko dobrze zdać egzaminy, ale również poradzić sobie na dalszej ścieżce kształcenia.

Na zakończenie chcielibyśmy zwrócić się do Rodziców tegorocznych maturzystów. Z pewnością denerwują się Państwo i przeżywają egzaminy nie mniej niż Wasze dzieci. Dziękujemy, że wspierali je Państwo w trudnych chwilach. Życzymy Państwu spokoju i optymizmu. Wierzymy, że już niedługo będziecie mogli świętować razem z młodzieżą.


Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta Beata Smolec


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy