reklama
reklama

Majowa Akademia Instalatora – poznaj urządzenia Tech Sterowniki do zarządzania instalacją ogrzewania

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.04.2022 15:15,

W pierwszej połowie maja w Andrychowie odbędą się dwa szkolenia.

Majowa Akademia Instalatora – poznaj urządzenia Tech Sterowniki do zarządzania instalacją ogrzewania

Akademia Instalatora to cykliczne szkolenie dla instalatorów i sprzedawców systemów grzewczych, które cieszy się dużym zainteresowaniem. Spotkanie w ramach akademii jest darmowe i skierowane do instalatorów, a także właścicieli hurtowni oraz sprzedawców. W pierwszej połowie maja odbędą się dwa szkolenia w Andrychowie z zakresu sterowania ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym. Warto zapisać się już dziś!

Akademia Instalatora od środka

Szkolenia asortymentowe prowadzone w ramach akademii dotyczą różnych typów sterowników do zarządzania ogrzewaniem, w tym podłogowych, grzejnikowych oraz instalacyjnych. To swoiste spotkanie osób z branży instalacyjnej, pozwalające poznać specyfikę urządzeń do sterowania ogrzewaniem, a także porozmawiania o potrzebach Klientów i najczęściej zadawanych przez nich pytaniach. Akademia jest prowadzona albo w siedzibie firmy, albo na wyjeździe. Podczas wydarzenia prezentowane są nowoczesne modele sterowników. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek oraz obiad. Na koniec spotkania uczestnicy otrzymują certyfikat, drukowane materiały oraz drobny upominek.

Ze wstępną agendą spotkania można się zapoznać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Urządzenia firmy TECH Sterowniki

W trakcie spotkania prezentowane są różne sterowniki do zarządzania ogrzewaniem firmy TECH Sterowniki. Omawiana jest ich budowa, funkcje oraz sposób montażu. Co ważne, wszystkie urządzenia są projektowane i produkowane w naszym kraju. Ich sprawne działanie to efekt współpracy projektantów, programistów, testerów i osób działu produkcji. Dzięki temu do Klientów trafiają urządzenia w pełni funkcjonalne, które pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu i zyskać pełny komfort cieplny w pomieszczeniach. Szkolenie z zakresu ich obsługi i montażu prowadzą wieloletni, doświadczeni pracownicy firmy.

Najbliższe terminy szkolenia

Na pierwszą połowę maja planowane są dwa szkolenia: 5 oraz 12 maja w Andrychowie. Dotyczyć one będą strefowego sterowania grzejnikowego oraz podłogowego. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach jest wysłanie zgłoszenia przez specjalny formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora. Szkolenia są bezpłatne.

Montaż sterowników – korzyści dla Klientów

Zarządzanie ogrzewaniem wpisuje się w trend ograniczenia zużycia energii i wody. Inwestycja ta przynosi korzyści zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dzięki sterownikom użytkownik może wygodnie i szybko gospodarować ciepłem dostarczanym do pomieszczeń i zredukować koszty ogrzewania budynku. Warto o te kwestie zadbać jak najwcześniej, najlepiej już na etapie budowy domu czy nieruchomości. Bogactwo urządzeń do wyboru to gwarancja dopasowania rozwiązań do potrzeb każdego Klienta.

Więcej na temat rodzajów i modeli sterowników do zarządzania ogrzewaniem można przeczytać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/k/sterowniki

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy