reklama
reklama

Zima jest! I to całkiem niedaleko [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 30.01.2020 17:10, DK
Zima jest! I to całkiem niedaleko [VIDEO]
Mieszkańcy Andrychowa, Wadowic czy Kęt śniegu już dawno nie widzieli. W ogóle śnieg tej zimy to... towar zdecydowanie deficytowy.

Ale - jak się okazuje - śnieg jest i to całkiem niedaleko. Np. kilka kilometrów od Andrychowa w Rzykach Praciakach, czy choćby na Kocierzu. Warunki na drodze przez Przełęcz Kocierską w czwartkowe popołudnie były bardzo trudne.

Zobaczcie nagranie.


W najbliższych dniach większych opadów śniegu w regionie nie należy się raczej spodziewać. W sobotę temperatura może dochodzić do nawet +10 st. C.

- Jeżeli ktoś liczy jeszcze na zimę, to niech mocno trzyma kciuki za obecne prognozy. Te wskazują znaczne ochłodzenie i opady śniegu w całym regionie po 5 lutego - prognozują Łowcy Burz Podbeskidzie.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy