reklama
reklama

Zebrana w Andrychowie karma trafiła do schroniska

MAGAZYN, Wiadomości, 14.01.2022 15:17, INFORMACJA PRASOWA
Udało się zebrać ponad 2 tony karmy dla psów przebywających w schronisku.
Zebrana w Andrychowie karma trafiła do schroniska
Za nami kolejna edycja organizownanej w Andrychowie akcji Fundacji Zoodoptuj i KS Beskid Andrychów - #AndrychówDlaSchroniski, Akcja spotkała się z odzewem, którego organizatorzy nawet się nie spodziewali.

- Wydawało się, że zeszłorocznego wyniku blisko 2 ton karmy nie uda się przebić, a jednak! Podczas tegorocznej edycji zbiórki karmy dla zwierzaków ze schronisk udało się przebić barierę 2 ton zebranej karmy! Dodatkowo mieszkańcy pokusili się także o... gigantyczne ilości koców i innych akcesoriów dla zwierzaków (miski, smycze, zabawki itp.), które trafią do najbardziej potrzebujących schronisk. Na szczególne podziękowania zasługują 3 lokalne firmy, które postanowiły włączyć się do akcji zasilając ją bardzo dużą ilością karmy: HotPay (660 kg!), DONE! Deliveries, KupujeKarme.pl

- informują organizatorzy akcji.

Podobnie jak pierwsza edycja, ta również trwała przez cały październik 2021. Mieszkańcy mogli wpłacać środki na specjalną zbiórkę bądź przynosić karmę do wybranych punktów w mieście. W efekcie, do Fundacji Futrzany Los dotarły dwie gigantyczne palety karmy tylko najlepszej jakości!

Bezdomniaki z Żywca nie pierwszy raz cieszą się już karmą sygnowaną logiem Zoodoptuj. Fundacja pomaga tym, którzy mają coś do powiedzenia w kwestii bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy