reklama
reklama

Zaproszenie na Bal Charytatywny

MAGAZYN, Wiadomości, 29.03.2023 14:47,
Zebrane fundusze wspomogą leczenie Agnieszki Szczerbowskiej.
Zaproszenie na Bal Charytatywny
Fundacja 9 Gwiazd Południa zaprasza na bal charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Agnieszki Szczerbowskiej z Oświęcimia. Agnieszka od dawna zmaga się z niepełnosprawnością, co nie przeszkodziło jej w niesieniu pomocy potrzebującym.

W październiku 2022 roku doszło u niej do wylewu podpajęczynówkowego, a po przeprowadzeniu kolejnych badań ujawniono dwa tętniaki, krwiaka w lewej półkuli oraz zacienienie w prawej.

W związku z tym Fundacja 9 Gwiazd Południa organizuje 2 września bal charytatywny w Porębie Wielkiej dla Agnieszki. - Wiele razy pomagaliśmy w zbiórkach dla wielu osób, ale nigdy aż tak bardzo nie prosiliśmy o wsparcie. Ponieważ zakres działań naszej Fundacji jest ogólnopolski, a Agnieszka jest naszą Fundacyjną koleżanką chcemy jej pomóc - informują organizatorzy.

Zbiórka na pomoc dla Agnieszki prowadzona jest za pośrednictwem strony: https://www.siepomaga.pl/agnieszka-szczerbowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy