reklama

Wypełniacze - must have w każdym magazynie

, MAGAZYN, Wiadomości, 27.12.2021 13:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Każdy magazyn to miejsce, w którym wszystko musi działać na tip-top. Żeby to było możliwe musimy zadbać o jedną z najważniejszych rzeczy, które muszą się tam znaleźć. Są to wypełniacze. To właśnie one zapewniają bezpieczeństwo magazynowanym przez nas materiałom i zapewniają jak najwyższą jakość usług.
Wypełniacze - must have w każdym magazynie

Nikt nie chciałby otrzymać swojego wymarzonego roweru i tuż po odpakowaniu odkryć, że jest cały porysowany lub zamówić lustra do nowego wymarzonego mieszkania i odkryć, że dotarły do niego jedynie lustrzane puzzle, które może co najwyżej wyrzucić do kosza.

Najlepszy wypełniacz do paczek

Jeśli chcemy kogoś zapytać o najlepszy wypełniacz do paczek (https://opaksystem.pl/pl/c/Wypelniacze/102) musimy przygotować się na odpowiedź: To zależy. Między innymi od tego co będziemy transportować lub przechowywać. Jeśli przedmiot ma nieregularny kształt o wiele lepiej sprawdzą się wypełniacze miękkie, które dopasują się do wszelkich zagięć i wyplenią przestrzenie.

Do przedmiotów takich jak książki, czyli posiadających regularny kształt, lepiej sprawdzą się sztywne wypełnienia takie jak specjalnie przygotowana do tego tektura lub styropian.

Pakując elektronikę nie możesz użyć wypełniaczy pylących, które mogą ją uszkodzić i powodować koszty wynikające z odszkodowań i reklamacji klientów. Możesz je jednak wykorzystać do pakowania ozdób do domu lub innych rzeczy, które później możesz łatwo przemyć.

Kiedy stosować wypełniacze do paczek

Wypełniacze najczęściej stosujemy, kiedy pakowany przedmiot jest mniejszy niż pudełko. Wypełniacz ma za zadanie między innymi amortyzować wstrząsy, zwłaszcza jeśli przedmiot jest kruchy (np. ceramiczny) lub delikatny (tak jak sprzęty elektroniczne). Dodatkowo odpowiednio dobrane wypełnienie uniemożliwia przesyłce przemieszczanie się w paczce, co może prowadzić do uszkodzeń, takich jak zarysowania lub przetarcia.

Tani wypełniacz do paczek

Jeśli posiadasz magazyn to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego jak kosztowne potrafią być najmniejsze rzeczy, takie jak właśnie wypełniacze, jeśli musimy kupić je w hurtowych ilościach. Chcesz zmniejszyć koszty, które wynikające z zakupu wypełniaczy? Warto zastanowić się nad ich tańszymi wersjami.

Najtańsze wypełniacze jakie możemy znaleźć na rynku są styropianowe, może być to też wypełniacz polietylenowy lub pianka wypełniająca do paczek. Są to najbardziej budżetowe rozwiązania, które nadal wygadają profesjonalnie, oraz w dokładnie chronią nasze przedmioty.

Ekologiczne wypełniania paczek

Obecnie coraz większa ilość klientów zwraca uwagę na to jak wiele niepotrzebnych śmierci, które dodatkowo powstają z materiałów ciężkich w recyklingu, jest produkowanych podczas procesu pakowania. Czasem więc lepsze wrażenie zrobi potargany papier lub tektura specjalnie wyprofilowana.

Coraz większą popularnością cieszą się także wypełnienia ze starych gazet lub innych materiałów, które mogą być ponownie wykorzystywane z innym przeznaczeniem. Przedsiębiorcy, którzy masowo pakują codziennie tysiące paczek, nie mogą sobie jednak pozwolić na korzystanie z takich źródeł, jeśli jednak chcą mimo wszystko być bardziej przyjaźni dla naszej planety mogą skorzystać z wypełniaczy tekturowych, które są odpowiednio wyprofilowane, oraz dostosowywane do przechowywanego, lub transportowanego przedmiotu.

Największą korzyścią takiego działania jest oczywiście dbanie o planetę oraz zapobieganie katastrofie klimatycznej. Ma to jednak również ogromne korzyści marketingowe, dzięki temu nasi klienci będą mogli utożsamić się z nasza marką oraz chętniej korzystać z jej usług.

Wypełniacze do paczek? Musisz to mieć!

Jak sami widzicie odpowiednio dobrany wypełniacz to podstawa wyposażenia każdego magazynu. Zapobiega nieprzyjemnym sytuacjom zarówno dla producenta jak i klienta. Dlatego właśnie inwestycja w dobrej jakości wypełniacze do pakowania, to inwestycja w nasz wizerunek i markę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy