reklama
reklama

Wolontariusze z grupy "Anioły Zosi” apelują o pomoc dla małego Franka

MAGAZYN, Wiadomości, 19.01.2024 20:50,
Koszt leczenia na ten moment to 5 aż mln złotych.
Wolontariusze z grupy
Trwa zbiórka pieniędzy i walka o życie małego Franka Foremnego z Głogoczowa. Wolontariusze robią co mogą, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy.

- Niestety u Frania pojawiła się wznowa nowotworu. Guz usadowił się przy kręgosłupie, guz jest ciężko umiejscowiony. Jeżeli nie uda się podczas jednej operacji, bo lekarze biorą to pod uwagę, Frania czeka druga operacja. Później czeka go długie leczenie, koszt leczenia na ten moment to 5 milionów złotych - informują.

Z tego powodu administracja facebookowej grupy „Anioły Zosi”, która kiedyś z sukcesem aktywnie działała na rzecz chorej na SMA Zosi Pająk ze Skawinek, wznowiła działanie, by pomóc Franiowi w tej ciężkiej walce.

Za naszym pośrednictwem wolontariusze zapraszają na grupę licytacyjną: https://www.facebook.com/groups/762750810747497 a także do wpierania dziecka poprzez stronę siepomaga: https://www.siepomaga.pl/franus-foremny
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy