reklama

W niedzielę chodnik trzeba sobie wydeptać

MAGAZYN, Wiadomości, 03.12.2023 17:20, NEWSY CZYTELNIKÓW
W Kętach też ten sam problem.
W niedzielę chodnik trzeba sobie wydeptać
Mieszkańcy Kęt informują, że w niedzielę przejście chodnikiem w wielu miejscach jest praktycznie niemożliwe.. Do wieczora tylko niektóre są odnieżone. Przejście trzeba sobie po prostu... wydeptać.

Za odnieśanie odpowiada spółka gminna Komax.

- Jak zawsze osiedle Kościuszki zapomniane. Płacimy czynsz bo za dużo mamy pieniędzy na koncie i trzeba je co miesiąc przewietrzyć - mówi nam mieszkanka.

Również niektórzy właściciele posesji zapominają o odśnieżaniu chodników przed ich nieruchomościami.

- Gdzie jest straż miejska? Za co biorą pieniądze? - pytają mieszkańcy.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

buli, 04.12.2023 06:51

Kiedyś to było...! ! ! https://www.youtube.com/watch?v=FpvpDUCS10o

Ktos, 03.12.2023 19:15

A to jest lato czy zima że jesteście zdziwieni, w sandałach gdzie idziecie czy jak . Trzeba ubrać buty zimowe i tyle. Za dawnych czasów ludzie jakoś sobie radzili a teraz to większość jak widać kaleki. Dwa po co wychodzić z domu po to by robić zdjęcia że jest coś nie odśnieżone chyba tak , każdy myśli że jak zapłaci parę groszy podatki czy czynszu to mu nawet auto pod blokiem odśnieża , może ten nawał śniegu trzeba wywozić by ludzie byli zadowoleni. Ja każdemu takiemu mądremu kazał wsiąść za pług i kazał odśnieżyć i też z miłą chęcią bym ocenił jego prace .