reklama

Synoptycy dobrze to przewidzieli. Miało być 30-40 cm śniegu i jest [FOTO]

Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2023 09:00,
To jeszcze nie koniec opadów.
Synoptycy dobrze to przewidzieli. Miało być 30-40 cm śniegu i jest [FOTO]
Zima zaatakowała z dużą mocą w powiatach wadowickim, suskim, oświęcimskim, bielskim żywieckim i sąsiednich. Po trwających od soboty intensywnych opadach śniegu, w niedzielny poranek na terenach podgórskich pokrywa śnieżna sięga już 30-40 cm. Im bliżej gór tym więcej. Tyle właśnie prognizowali w piątek synoptycy IMGW


Synoptycy informują, że opady będą słabnąć, choć to jeszcze nie koniec zimowej pogody. Cały najbliższy tydzień ma być mroźny, a w niektóre dni także śnieżny.

Poniżej komunikat IMGW w niedzielnego poranka.

Komunikat meteorologiczny: Intensywne opady śniegu

Przebieg: Miejscami wciąż występują opady śniegu, ale są one już jedynie słabe. W ciągu dnia nadal będzie padać śnieg, ale intensywność opadów będzie już zdecydowanie mniejsza niż w ciągu ostatniej doby. Przyrost pokrywy śnieżnej w ciągu dnia może wynieść miejscami jeszcze około 3 cm.

Czas wydania: 2023-12-03 06:22


foto: Kuba

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 04.12.2023 08:15

Szanowna redakcjo- może czas wymienić olej na nowy?

znanywmiescie, 03.12.2023 09:50

Co za brednie wypisujecie. O jakichś śnieżycach, ataku zimy itp.... W latach 70-tych i 80-tych takie sytuacje były normą, ale ludzie mieli więcej zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego. Obecnie media ryją mózgi a tępe lemingi to łykają. Gdyby spadlo z 1m śniegu przez weekend w towarzystwie lodowatego porywistego wiatru przy ujemnej temperaturze no to wtedy można by napisać ze śnieżyca, że atak zimy itd.. Nie tłoczcie ludziom do głów bredni, a przede wszystkim nie straszcie ich bezmyślnie.