reklama

W MDK Andrychów rusza punkt szczepień. Można się rejestrować [AKTUALIZACJA]

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 09.05.2021 19:25, red
Można się już rejestrować na szczepienia przeciwko covid-19 w punkcie szczepień, który ruszy we wtorek w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.
W MDK Andrychów rusza punkt szczepień. Można się rejestrować [AKTUALIZACJA]

Tzw. Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko covid-19 rusza we wtorek (11.05) również w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

Szczepienia będą odbywać się w różnych dniach, także w weekendy. Harmonogram uzależniony jest od ilości szczepionek, które punkt otrzyma oraz przewidywanych terminów ich dostaw. Punkt przygotowany jest na przyjęcie ponad 400 pacjentów dziennie.

Organizatorzy bardzo proszą o przestrzeganie terminu i godziny przyjścia, usprawni to pracę punktu. Zachęcamy do zgłaszania się na szczepienie z wypełnionym kwestionariuszem, który pobrać można KLIKAJĄC TUTAJ. Można go również otrzymać w Punkcie Szczepień Powszechnych w MDK w Andrychowie przy ul. Szewskiej 7.


Do punktu szczepień w Andrychowie rejestrować można się już od piątku (7.05) - przykład na grafice. Rejestracja możliwa przez wszystkie dostępne systemy, m.in.:

1) Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl - https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja
2) Dzwoniąc na infolinię 989
3) Wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie.
4) Kontaktując się z Punktem Szczepień Powszechnych w Andrychowie – rejestracja jest możliwa osobiście (w dni pracy punktu) lub pod numerem telefonu 518 314 202 – w przypadku nieodebrania połączenia, zespół rejestrujący będzie oddzwaniał.

Organizatorzy bardzo proszą o przestrzeganie terminu i godziny przyjścia, usprawni to pracę punktu.

W ostatnich dniach podobne punkty szczepień masowych powstały również w Wadowicach (Wadowickie Centrum Kultury, ul. Teatralna) i w Kalwarii Zebrzydowskiej (Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, wejście od ulicy Władysława Niemczynowskiego).

10 maja o godz. godz. 15.00 rusza punkt szczepień w Zespole Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej (ul. Kościelna 5, hala sportowa) , a 18 maja o godz. 13.00 w Kętach w Hali sportowej OSiR, os. Nad Sołą 29.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy