reklama

Ochroniarz ujął złodzieja, policjanci go rozliczyli

, Na sygnale, Wiadomości, 07.05.2021 10:13,
Za kradzież wkrętarki wraz z akumulatorem odpowie 24-letni mężczyzna, którego ujął ochroniarz jednego ze sklepów w Wadowicach
Ochroniarz ujął złodzieja, policjanci go rozliczyli
Jak informuje policja, w środowe (5.05) popołudnie dyżurny wadowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z placówek handlowych na terenie miasta prawdopodobnie doszło do kradzieży.

Na miejsce zostali skierowali policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy przejęli 24-letniego mężczyznę ujętego przez ochronę sklepu.

- Jak wynikało z ustaleń, 24-latek przebywając na dziale z elektronarzędziami miał coś schować pod odzież i próbował opuścić teren sklepu. W trakcie kontroli osobistej mężczyzny mundurowi znaleźli przy nim wkrętarkę wraz z akumulatorem o wartości ponad 700 złotych. Skradziony towar nie został uszkodzony i powrócił na półki sklepowe. Sprawca przestępstwa został zatrzymany. Wczoraj, 24-latek (bez stałego miejsca zameldowania) usłyszał zarzut kradzieży i złożył na tę okoliczność wyjaśnienia. Mężczyzna był wcześniej karany za podobne przestępstwa. Grozić mu może nawet 5-letni pobyt za kratkami - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy