reklama

W Czwórce powstanie winda. Wykonawca wybrany

MAGAZYN, Wiadomości, 10.09.2023 09:53,
Rodzice niepełnosprawnych dzieci starali się o to od lat.
W Czwórce powstanie winda. Wykonawca wybrany
W Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie w końcu wykonana zostanie winda dla dzieci niepełnosprawnych. Do tej placówki uczęszcza wiele dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, a rodzice i pracownicy już od wielu lat zabiegali, aby gmina wykonała windę. O sprawie było głośno w 2022 roku, kiedy rodzice przyszli na sesję Rady Miejskiej z transparentami, domagając się budowy windy.


Przetarg na dobudowę dźwigu osobowego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie został właśnie rozstrzygnięty. Zamówienie wykona Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe „OTECH” z Gorlic. Koszt 427 tys. zł.

Termin wykonania określono: do 29 września … przyszłego roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 10.09.2023 09:22

A na sali gimnastycznej już od kilku miesięcy są odleciane litery z napisu jakiego imienia jest szkoła i nikt tego nie widzi. Babski codziennie koło tego chodzi, zamiast wziąść drabinę i działać to on odwraca głowę w drugą stronę.