reklama
reklama

W czwartek i piątek leśnicy będą rozdawać sadzonki

MAGAZYN, Wiadomości, 26.09.2022 13:35,
W całym kraju rozdanych zostanie milion sadzonek.
W czwartek i piątek leśnicy będą rozdawać sadzonki
Czwarta edycja ogólnopolskiej akcji #sadziMY odbędzie się 29 i 30 września, czyli w najbliższy czwartek i piątek. Na wielkie narodowe sadzenie drzew leśnicy przygotowali milion sadzonek. Będzie je można dostać we wszystkich nadleśnictwach w Polsce - także w siedzibie Nadleśnictwa Andrychów, przy ulicy Słowackiego 2e w Andrychowie oraz Nadleśnictwa Sucha Beskidzka (ul. Zamkowa 7, Sucha Beskidzka)

Po odbiór sadzonki może przyjść każda chętna osoba. Leśnicy będą je rozdawać w czwartek i piątek 29 i 30 września między 9.00 a 15.00.

Leśnicy będą rozdawać sadzonki nieodpłatnie.

Po odbiór drzewek warto przyjść z własnym opakowaniem, które zabezpieczy korzenie drzew przed wysuszeniem. Drzewka można przechować przez kilka dni przed wysadzeniem, układając płasko na gruncie i przesypując korzenie wilgotnym piaskiem.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy