reklama
reklama

W całym powiecie dyżuruje tylko jedna apteka

MAGAZYN, Wiadomości, 31.12.2022 12:18,
Noworoczny falstart z dyżurami aptek w powiecie wadowickim.
W całym powiecie dyżuruje tylko jedna apteka
Niedawno Rada Powiatu Wadowickiego zatwierdziła grafik nocnych, weekendowych i świątecznych dyżurów aptek. Podobnie, jak to się miało w ostatnich miesiącach, grafik grafikiem, a co innego jest rzeczywistości.

Sprawdziliśmy. Już pierwszy noworoczny dyżur, od 1 do 6 stycznia 2023 roku w przypadku gmin Andrychów i Kalwaria Zebrzydowska nie będzie realizowany.

Dla gmin Andrychów i Wieprz dyżur miała pełnić apteka w Wieprzu, a dla Kalwarii i okolic apteka przy ulicy Targowej 2 w Kalwarii. Obie apteki "przekierowały" swoje dyżury do apteki przy ulicy Putka 7 w Wadowicach. Ta będzie czynna i to do niej w razie potrzeby w nocy muszą kierować się mieszkańcy 150-tysięcznego powiatu wadowickiego.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy