reklama
reklama

W Andrychowie rozpada się plac zabaw

MAGAZYN, Wiadomości, 08.08.2023 10:57, NEWSY CZYTELNIKÓW
Nikt tego nie nadzoruje i nie sprawdza?
W Andrychowie rozpada się plac zabaw
W wakacje dzieci chętniej korzystają z placów zabaw, ale trzeba uważać, bo urządzenia na niektórych placach stanowią zagrożenie dla dzieci.

Tak jest przy ulicy Krakowskiej na Górnicy na tzw. Wembley w Andrychowie. - Stach puszczam tam dzieci - mówi mieszkanka Andrychowa i przesyła zdjęcia.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 09.08.2023 13:21

@MaR, @znanywmiescie, Cieszę się że jeszcze o tym boisku pamiętacie . Szacun starzy andrychowianie :).

MaR, 08.08.2023 16:09

A jak na " Wembley" się nie grało, to pasła się tam krowa pana "Słoneczko" z rozebranego domu tam, gdzie dzisiaj stoi Netto.

znanywmiescie, 08.08.2023 14:09

@Nostradamus. Dokładnie tak. Poza tym Andrychów-miasto utkane z atrakcji.

znanywmiescie, 08.08.2023 14:09

@Nostradamus. Dokładnie tak. Poza tym Andrychów-miasto utkane z atrakcji.

Nostradamus, 08.08.2023 13:35

" Wembley" w Andrychowie był tylko jeden , na osiedlu Włókniarzy. W miejscu gdzie dziś jest basen kryty , parking i altana rowerowa. Niewielka część trawnika pozostała od strony ul. Sarowiejskiej.

Koniczynka, 08.08.2023 13:23

A kamery na bloku Lenartowicza 38 monitorują jedna choinkę, a druga drzewa owocowe. Całe ogrodzenie jest już zdewastowane, wczoraj ponownie była libacja młodzieży w jednym rogu placu, gdzie kamera kompletnie nic nie widzi. A gdzie są te inwestycje za ponad sto milionów złotych na którą to kwotę Żak i jego radni zadłużyli gminę Andrychów???? Jeden Żydek już dostał czerwoną kartkę!!!! Zbyteczne inwestycje jak pańska góra, śmieszny staw anteckiego, miliony poszły na elektrociepłownie, mur oporowy, ruinę Bobrowskich!!!!!!! A tam gdzie ludzie latami czekają na inwestycje, kompletnie nic się nie dzieje. Za to sarny mają asfalt na pańskiej górze. Czy rada nadzorcza z elektrociepłowni została już rozwiązana, bo jest zbyteczna. Tomekx@@ miałeś napisać kto i z czyjego polecenia zatrudniał osoby na krytym basenie w Andrychowie z emerytem górniczym na czele!!!!!