reklama

Uciekli z ogarniętego wojną Pakistanu. Teraz nie mają domu

, MAGAZYN, Wiadomości, 04.11.2020 19:20, PG
One również zasługują na to, by mieć swój kąt.
Uciekli z ogarniętego wojną Pakistanu. Teraz nie mają domu
Kilka dni temu do Wadowic przyjechała pani Ula z siedmiorgiem swoich dzieci. Wszyscy mają polskie obywatelstwo. Rodzina uciekła z ogarniętego wojną Pakistanu. Ojciec dzieci został postrzelony i nie wiadomo gdzie teraz się znajduje. Dzięki pomocy Ambasady Polskiej w Islamabadzie, pani Uli oraz jej dzieciom udało się uciec do Polski.

Wadowickie Koło Dużych Rodzin zorganizowało zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieci. Mieszkańcy Wadowic i okolic pokazali wielkie serca. Dzieci są zaopatrzone m.in. w żywność, ubrania, łóżka. Jednak w domu mamy pani Uli, u której teraz się zatrzymali, nie ma warunków do mieszkania.

Pilnie potrzebne jest mieszkanie lub dom do wynajęcia. Jeśli ktoś ma odpowiedni lokal lub może zaoferować inną pomoc, to proszony jest o kontakt z Wadowickim Kołem ZDR3+ pod numerem: 514 258 094.

Link do zbiórki: link

Zapraszamy na rozmowę z panią Ulą i jej dziećmi:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 05.11.2020 20:10

Witajcie :)

obserwator2012, 04.11.2020 21:24

Nie pytamy w jakiego Boga wierzą pomagamy i tak powinno być panie Bąkiewicz