reklama

Zamachy w Wiedniu. Relacja andrychowianina [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 04.11.2020 16:30,
Cztery osoby zginęły, a kilkanaście zostało rannych w ataku terrorystycznym w centrum Wiednia. Atak miał miejsce 2 listopada 2020 roku w godzinach wieczornych.
Zamachy w Wiedniu. Relacja andrychowianina [VIDEO]

Do strzelaniny doszło w centrum Wiednia. W poniedziałek wieczorem (2.11) służby apelowały do mieszkańców Wiednia o pozostanie w domu, nie ujawnianie zdjęć oraz nagrań z miejsca zamachu i nieużywanie publicznego transportu.

Zabici to przypadkowe osoby, które znalazły się w niewłaściwym miejscu i czasie- dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Na te osoby natknął się zamachowiec. 7 osób z 17 rannych jest w stanie ciężkim.

Zobaczcie relację Bartka, mieszkańca gminy Andrychów, który na co dzień mieszka niedaleko miejsca w którym doszło do zamachu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy