reklama

Totalny chaos z ulicami. Czy musi dojść do tragedii?

, MAGAZYN, Wiadomości, 02.12.2018 12:00, DK
Tak niewiele trzeba, aby uporządkować tę sytuację.
Totalny chaos z ulicami. Czy musi dojść do tragedii?
Chodzi o osiedle Modrzewiowe w Targanicach - przy głównej drodze w stronę Kocierza. Na pełnym ostrych zakrętów odcinku istnieją cztery wjazdy na osiedle. Wjazdy umiejscowione są na odcinku około pół kilometra. Co najdziwniejsze i niepokojące, żadna z tablic informujących o nazwie osiedla, nie posiada wyszczególnionych numerów posesji. Tylko na jednej z nich napis "osiedle Modrzewiowe" jest widoczny.

Jak relacjonują mieszkańcy, wiele razy podczas interwencji pogotowia, kierowca miał niemały problem ze znalezieniem właściwego domu. Dwie takie sytuacje miały miejsce w lipcu tego roku. Poszukiwanie domów zajęło wtedy ponad pół godziny. Na szczęście, te przypadki dotyczyły "tylko" urazu kończyn u pacjentów.
Czy musi dojść do tragedii, aby władze w końcu zmieniły tabliczki z nazwą osiedla?

Mieszkańcy apelują, aby sprawa została jak najszybciej rozpatrzona.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy