reklama

Nowy właściciel pasażu handlowego w Andrychowie. Będzie remont i ponowne otwarcie

, Gospodarka, Wiadomości, 30.11.2018 14:30, red
Plan jest taki, że pod koniec 2019 roku pasaż ponownie zostanie uruchomiony.
Nowy właściciel pasażu handlowego w Andrychowie. Będzie remont i ponowne otwarcie
Położony w centrum Andrychowa pasaż handlowy nieczynny jest od lutego 2017 roku. Został zamknięty niespodziewanie – pewnego dnia najemcy lokali z pasażu otrzymali informację, że muszą natychmiast opuścić zajmowane pomieszczenia.
I opuścili. Na przeprowadzkę nie było czasu. Właścicielem pasażu była wówczas spółka Balmain Polish Retail Investments Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, a zarządcą jest firma Jones Lang LaSalle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. jako powód zamknięcia pasażu podano problemy z dachem obiektu.

Zapowiadano wówczas, że pasaż w kolejnych miesiącach przejdzie remont. Nic takiego jednak nie nastąpiło.

Jak ustalił portal mamNewsa.pl od niedawna pasaż ma nowego właściciela. Pasażem zarządza firma Peppercorn Properties Sp. z o.o. z Warszawy, która specjalizuje się w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje komercyjne oraz kompleksowo zarządza procesem inwestycyjnym.

Jak ustaliliśmy, firma ma plany remont pasażu. Prace mają zostać wykonane w przyszłym roku. Obecnie firma kompletuje niezbędną dokumentację i pozwolenia na remont.

Wstępy plan jest taki, że pod koniec 2019 roku pasaż ponownie zostanie uruchomiony. O ile wszystkie pozwolenia uzyskane zostaną już w najbliższym czasie.









Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 17.07.2019 14:18

panie reporterze troche konkretów-niektórzy czytają , a nie tylko obrazki ,,Prace mają zostać wykonane w przyszłym roku. Obecnie firma kompletuje niezbędną dokumentację i pozwolenia na remont. Wstępy plan jest taki, że pod koniec 2019 roku pasaż ponownie zostanie uruchomiony. Przyszly rok to chyba 2020"

Keson, 01.12.2018 09:32

dokladnie i bardzo celnie to okreslilas

-JOE-, 01.12.2018 08:21

Keson no tak to poważny argument że tam nie będziesz kupował już się wszyscy zmartwili bo przecież taki klient jak ty to pewnie kupuje wszystko tak jak bohaterowie reklam. Nie ważne że to miejsce jest niepewne dla potencjalnych inwestorów itd najważniejsze że ty tam nie będziesz kupował

Keson, 30.11.2018 21:31

a pro po ja juz nigdy nie wejde do tego pasazu a firmy ktore tam beda wynajmowac niech sie z tym licza, pozatym bedzie galeria w strefie wiec niech sie pocaluja w d...

Keson, 30.11.2018 21:29

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase