reklama
reklama

Szuka pani, która spełnia nietypowy warunek

MAGAZYN, Wiadomości, 26.10.2022 11:08, eł

Nie ma dla niego znaczenia uroda, wiek ani inteligencja. Liczy się...

Szuka pani, która spełnia nietypowy warunek

Autorzy ogłoszeń towarzyskich i matrymonialnych poszukują partnerów o przeróżnych cechach. Z reguły mają jakieś wymagania dotyczące wyglądu i charakteru. Ostatnio jednak zdarza się, że najbardziej istotnym warunkiem jest to, by druga połówka nie była... zaszczepiona przeciwko koronawirusowi. Tego typu ogłoszenie pojawiło się na Spotted: Zator.

Mężczyźni szukający partnerki przez media społecznościowe i portale randkowe przeważnie liczą na znalezienie urodziwej kobiety. Często mają też jakieś specyficzne oczekiwania dotyczące koloru włosów, sylwetki czy wzrostu. Istotnym warunkiem jest zazwyczaj wiek. Oprócz tego panowie oczekują na przykład, że partnerka będzie inteligentna, uczciwa, z poczuciem humoru, etc.

Teraz jednak zdarzają się również ogłoszenia, w których panowie (lub panie) deklarują, iż chcą poznać osobę niezaszczepioną przeciwko COVID-19. Takie wymaganie ma mężczyzna, który niedawno zamieścił anons na portalu Spotted: Zator. Nie wymienił on wieku kobiety, jaką pragnie poznać ani żadnych jej walorów zewnętrznych. Zaznaczył tylko, że chciałby, aby była szczera, uczciwa i odpowiedzialna. Najwyraźniej jest on zdeklarowanym antyszczepionkowcem, bowiem przede wszystkim oczekuje, aby kobieta, która odpowie na anons, była „niezaszczepiona na covida”, tak samo jak on.

Foto: Pixabay i printscreen z Facebooka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy