reklama

Wszyscy uczestnicy Mam Talent z naszego terenu wystąpią w programie ponownie! [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.10.2022 14:45, eł

Uczestnicy popularnego programu docenieni przez burmistrzów.

Wszyscy uczestnicy Mam Talent z naszego terenu wystąpią w programie ponownie! [AKTUALIZACJA]

Jak już informowaliśmy, w castingach do popularnego programu telewizyjnego „Mam Talent” wszyscy uczestnicy z naszego terenu spodobali się jurorom. Ale nie znaczyło to jeszcze, że przejdą do półfinału konkursu. Pewne było jedynie, że wystąpi w nim siedmioletnia Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego. Na widok tańca tej małej dziewczynki Jan Kliment użył złotego przycisku, dając jej automatyczny awans do półfinału.


Pozostali uczestnicy z naszego terenu – mistrz wyczynowej jazdy na hulajnodze Adam Mikołajek z Andrychowa i zespół PotOCK z Zawoi w niepewności czekali na werdykt jury, kto wejdzie do czterdziestki półfinalistów. Teraz wiadomo już, że zobaczymy ich w telewizji ponownie. Zarówno andrychowianin, jak i zawojska grupa wystąpią w odcinkach na żywo i będą walczyć o udział w finale. Oczywiście dotyczy to również małej tancerki z Barwałdu Górnego.

Szerzej o Martynce Stawowy i Adamie Mikołajku pisaliśmy w artykułach: „Skromna, ale ambitna. Wiła się w tańcu jak wstążeczka" oraz „Hulajnoga jak narkotyk”.

Nagrody od burmistrzów

Kilka tygodni temu sukces małej Martyny z Barwałdu został doceniony przez burmistrza gminy Kalwaria Zebrzydowskiej, który wręczył jej nagrodę za promowanie gminy.

Jak się dowiadujemy, w środę nagrodę Burmistrza Andrychowa za "godne reprezentowanie Gminy Andrychów w dziedzinie sportu" otrzyma także Adam Mikołajek z Andrychowa.

- Szesnastoletni Adam Mikołajek to mieszkaniec Gminy Andrychów, którego ogromną pasją jest wyczynowa jazda na hulajnodze, co udowodnił występując w programie telewizyjnym „Mam Talent” dostając się do kolejnego etapu. Ponadto sportowiec osiąga wysokie wyniki sportowe, godnie reprezentując naszą gminę - informują władze Andrychowa.Foto pod nagłówkiem: Facebook/Mam Talent TVN, pozostałe zdjęcia z profilów facebookowych półfinalistów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy