reklama

Szlachetna Paczka otworzyła bazę potrzebujących rodzin [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Wiadomości, 06.12.2023 15:32,
Na liście są także rodziny z naszego regionu.
Szlachetna Paczka otworzyła bazę potrzebujących rodzin [AKTUALIZACJA]
Od wielu lat zawsze przed świętami Bożego Narodzenia swój finał ma "Szlachetna Paczka", czyli wielka akcja pomocy potrzebującym. Każdy może pomóc, wystarczy zerknąć na stronę, znaleźć rodzinę i zebrać rzeczy, jakie potrzebuje, lub chociaż ich część.

Czasami chodzi o artykuły pierwszej potrzeby. "Szlachetna Paczka" uruchomiła właśnie bazę potrzebujących rodzin.

Poniżej krótkie opisy dwóch przykładowych rodzin z naszego regionu:

Pani Karolina to troskliwa mama opiekująca się dwójką swoich dzieci. Karolina i Kamil to bardzo zdolni uczniowie szkoły podstawowej. W domu z rodziną mieszka tata, który jest uzależniony od alkoholu. Kobieta podejmuje działania prowadzące do umieszczenia męża w szpitalu, celem leczenia z nałogu. Kamil jest bardzo zdolnym chłopcem lubiącym malować piękne rysunki oraz układać klocki lego.

----------------

3 kluczowe potrzeby: Kuchenka gazowa, Garnki oraz blaszki, Żywność

Pan Mikołaj od dziecka zmagał się z cukrzycą. W wieku młodzieńczym był bardzo żywą osobą, wszędzie było go pełno. Prowadził aktywny tryb życia, grał w piłkę nożną - najczęściej jako bramkarz, pilnie się uczył. Chciał być jaki inni, dlatego przyznaje się teraz, że zaniedbał swoje zdrowie. Skutkiem tego jest obecnie bardzo zły stan zdrowia, mężczyzna czeka na przeszczep nerki.

3 kluczowe potrzeby: Voucher na badanie wzroku + okulary, Laptop, Żywność
------------------------


Więcej informacji o rodzinach z naszego regionu i ich potrzebach na stronie: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/167

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy