reklama
reklama

Sześciu nowych księży w diecezji

MAGAZYN, Wiadomości, 18.05.2023 10:51,
Wśród nich są księża z Andrychowa i Bielan.
Sześciu nowych księży w diecezji
Diecezja bielsko-żywiecka informuje, że sześciu diakonów z diecezji przyjmie w ostatni majowy weekend święcenia kapłańskie.

Diakon SZYMON TRZEPACZKA. Pochodzi z parafii św. Stanisława BM w Andrychowie. Roczną praktykę duszpasterską odbył w parafii św. Marii Magdaleny w Cieszynie.

Diakon MICHAŁ JURASZCZYK. Pochodzi z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zebrzydowicach. Roczną praktykę duszpasterską odbył w parafii św. Stanisława BM w Andrychowie.

Diakon ADAM PŁONKA. Pochodzi z parafii św. Macieja Apostoła w Bielanach. Roczną praktykę duszpasterską odbył w parafii św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej.

Diakon KRZYSZTOF KAWIK. Pochodzi z parafii św. Jana Chrzciciela w Brennej. Roczną praktykę duszpasterską odbył w parafii św. Franciszka z Asyżu w Bielsku-Białej Wapienicy.

Diakon MATEUSZ KURYŁO. Pochodzi z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Bielsku-Białej. Roczną praktykę duszpasterską odbył w parafii śś. Piotra i Pawła w Skoczowie.

Diakon BARTŁOMIEJ PLUTA. Pochodzi z parafii św. Marcina Biskupa w Lesznej Górnej. Roczną praktykę duszpasterską odbył w parafii śś. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach.

źródło: Diecezja bielsko-żywiecka. foto: ks. Piotr Góra
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy