reklama
reklama

Strażacy dla Ewy. Zabrano dużo pieniędzy [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 06.03.2024 10:30, INFORMACJA PRASOWA
Podsumowanie turnieju charytatywnego.
Strażacy dla Ewy. Zabrano dużo pieniędzy [FOTO]
Mówi się że na strażaków ochotników zawsze można liczyć i tak też było i tym razem! W niedzielę (3.03) rywalizowali w Turnieju Charytatywnym – Strażacy dla Ewy! Strażacy stworzyli doskonałą atmosferę, pełną przyjaźni i dobrej rywalizacji. Po raz kolejny akcja charytatywna jaką zorganizowało Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii przyniosła bardzo dobry efekt.

Dzięki wsparciu druhów, kibiców i mieszkańców w niedzielę udało się zebrać 13.462,50 zł. Dodatkowo 1 tys. zł wsparcia przeznaczył burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty. Do celu, czyli zakupu specjalistycznego samochodu na potrzeby Ewy, brakuje coraz mniej!

Do turnieju, który został zorganizowany w Hali sportowej ZSiPO zgłosiły się drużyny OSP z regionu. Strażacy pokazali, że nie tylko potrafią gasić pożary czy ratować ludzkie życie, ale też świetnie radzą sobie z piłką. Mecze stały na dobrym poziomie i wszystkie były toczone z duchem fair play.


W rywalizacji sportowej Turniej Strażacy dla Ewy wygrała ekipa OSP Stryszawa, która pokonała w finale OSP Kalwaria Zebrzydowska, trzecie miejsce wywalczyła OSP Kopanka.

W tym dniu najważniejsza była mała Ewa i pomoc dla niej. Organizatorzy zorganizowali loterię fantową, która cieszyła się największym powodzeniem, w niedzielę pogoda dopisała dlatego też furorę zrobiły danie z grilla, były też licytacje. Najmłodsi mogli zobaczyć wozy strażackie, nie zabrakło też animacji dla dzieci. Cała akcja pomocy przebiegła w radosnej atmosferze, obecna była na niej również Ewa, która otrzymała najmocniejsze brawa i wsparcie.

Dziękujemy wszystkim jednostkom OSP, które odpowiedziały na nasze zaproszenie! Stworzyliście wyjątkową atmosferę, pełną przyjaźni i świetnej rywalizacji – mówi Tomasz Baluś Prezes Stowarzyszenia i dodaje Dziękujemy wszystkim którzy nam w ostatnich dniach pomagali przy organizacji wydarzenia, dziękujemy kibicom i mieszkańcom za przekazane datki! Cieszę, że po raz kolejny akcja charytatywna przynosi dobry efekt!

Głównym organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej. Współorganizatorami Turnieju - Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, Gmina Kalwaria Zebrzydowska także druhowie z OSP.

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, które organizuje udane wydarzenia kulturalne i charytatywne, pracuje już nad kolejnym przedsięwzięciem będzie to „Majówka Charytatywna – Wszystkie dzieci nasze są” zaplanowana na 25 maja na stadionie Kalwarianki, a główną gwiazdą dnia będzie zespół Łobuzy.

Tych którzy chcieliby już wesprzeć Ewę mogą to zrobić poprzez stronę - https://www.siepomaga.pl/ewa-sekula

źródło: organizatorzy turnieju
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy