reklama
reklama

Twój Głos w Gminie Kęty! Prośba o wypełnienie ankiety

Polityka, Wiadomości, 07.03.2024 15:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Twój Głos w Gminie Kęty! Prośba o wypełnienie ankiety
Komitet Wyborczy Wyborców "Twój Głos w Gminie Kęty. Działaj! Potrafisz! Przemek Paw" wystawi kandydata na burmistrza oraz kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Kętach we wszystkich okręgach wyborczych w gminie Kęty.

Komitet zaprasza mieszkańców (alfabetycznie w gminie Kęty):
- Bielan
- Bulowic
- Kęt
- Łęk
- Malca
- Nowej Wsi
- Witkowic

do wypełnienia ankiety, na podstawie której dopracowywany jest program wyborczy, najlepiej odpowiadający na potrzeby mieszkańców.

Każda miejscowośc ma inne potrzeby? Zgadzacie się? Co? Po co? Dlaczego? Jak? A jeśli nie - to co? (proszę odpowiadajcie na pytania). Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjk1fU45nC0RBMzrqfpz1j9e7Ux7HsEDIiDqPqqoNnrmNQHg/viewform?pli=1&pli=1Materiał KWW "Twój Glos w Gminie Kęty. Działaj! Potrafisz! Przemek Paw"
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy