reklama
reklama

Wkrótce ruszą kolejne remonty na ulicach pod Pańską Górą

Gospodarka, Wiadomości, 03.03.2024 14:41,
Drugi przetarg został rozstrzygnięty.
Wkrótce ruszą kolejne remonty na ulicach pod Pańską Górą
Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na całego ruszą remonty ulic na osiedlu Jana Pawła II pod Pańską Górą w Andrychowie.

Od kilku tygodni trwa już remont pierwszej części - remont ulic Parkowej i Leśnej. Koszt to 400 tys. zł, a zajmuje się tym firma DROG-BIT z Tenczynka. Prace już się rozpoczęły.

Przed weekendem w magistracie rozstrzygnięto przetarg na większy projekt, obejmujący remont:
- ul. Leśnej na długości ok. 289,1m i odcinków dróg od ul. Leśnej tj. ul. Ogrodowej na dł. ok. 86,5 m,
- ul. Pod Skarpą na dł. ok. 107,5m,
- ul. Na Wzgórzach na dł. ok. 123m,

Przetarg wygrał Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z Andrychowa. Koszt 2,6 mln zł, a czas realizacji zadania to 6 miesięcy.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 04.03.2024 00:12

Jak to komunalka. Spitoli robotę.

buli, 03.03.2024 16:33

gówno z przetargu...! ! ! Urzędasy patrzą na to żeby było jak najtaniej a później wszystko "odbija" się na jakości... Już po niedługim czasie wszystko się sypie...!!!!! Stare dobre przysłowie "Co tanie to drogie..." Trzeba dać firmie, która będzie to wykonywała pracę pisemne warunki. Firma musi mieć długi staż na runku a nie po znajomościach...! ! ! !