reklama
reklama

Stół Wigilijny po raz dwudziesty drugi. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich świętowało 20-lecie [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 05.12.2021 08:40, DK / WB
Po raz 22 zorganizowano Konkurs potraw świątecznych „Stół Wigilijny”.
Stół Wigilijny po raz dwudziesty drugi. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich świętowało 20-lecie [FOTO]
Impreza odbyła się w sobotę 4 grudnia w Park Hotel Inwałd. Była wyjątkowa, bowiem świętowano 20-lecie działalności Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich. Do Inwałdu przybyli licznie zaproszeni goście.

Panie z kilkunastu kół gospodyń wiejskich jak zwykle przygotowały świąteczne smakołyki. Grand Prix tegorocznego przegląd potraw wigilijnych zdobyły panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Sułkowic Bolęciny. I miejsce zajął stół przygotowany przez panie KGW z Gierałtowiczek (gmina Wieprz).

W konkursie na ozdobę choinkową zwyciężyło KGW w Brzezince Dolnej. Z kolei panie z KGW z Roczyn przygotowały najładniejszy stoik świąteczny. Grand prix w kategorii nalewek zdobyła nalewka przygotowana przez KGW w Świnnej Porębie (gmina Mucharz).

Zobaczcie nagranie i zdjęcia.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy