reklama

Słaba widoczność przy wyjeździe z osiedla!

, MAGAZYN, Wiadomości, 05.07.2021 12:25, PG
Taka sytuacja w Andrychowie.
Słaba widoczność przy wyjeździe z osiedla!
Jak informuje nas nasz Czytelnik, przy wyjeździe z ul. Metalowców w ul. Włókniarzy, w pobliżu tamtejszej restauracji, kierowcy borykają się ze słabą widocznością. Wysokie trawy znacznie ograniczają widzenie. Osoby odpowiedzialne za ukwiecenie miasta powinny zadbać o tę część. Ulica Włókniarzy to droga powiatowa.

To już kolejny raz kiedy z interwencją do nas w tej sprawie zwracają się Czytelnicy. W tym miejscu jest naprawdę niebezpiecznie.

Na zdjęciu poniżej kierowca już znacznie się wysunął żeby zobaczyć czy ma wolne, czy nie:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bracki7, 05.07.2021 12:53

Dołożyłbym tu informacje, że kierowca wyjeżdzający w ten sposób, wyjeżdża na skrzyżowanie JAKO OSTATNI! Ponieważ wyjeżdża z drogi osiedlowej. Tymczasem bardzo wielu jadąc na wprost "w dół", w stronę VENY, wymusza pierwszeństwo wobec tych, którzy właśnie "z dołu" wyjeżdżają i skręcają albo w swoje lewo albo w prawo. Swoją drogą, jak ktoś potrzebuje stłuczki, to polecam to skrzyżowanie. Mina tych z osiedla bezcenna:))