reklama

Na stadionie w Sułkowicach - Bolęcinie trwa jubileuszowy turniej piłki nożnej [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 04.07.2021 12:50, PG
Niedziela na sportowo.
Na stadionie w Sułkowicach - Bolęcinie trwa jubileuszowy turniej piłki nożnej [FOTO]

Na stadionie w Sułkowicach – Bolęcinie trwa właśnie XX Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy. Klub LKS Znicz przygotował dla mieszkańców sporo atrakcji, między innymi loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami, dmuchańce dla dzieci czy przelot helikopterem. Są też zimne i ciepłe napoje, karczek i kiełbaska z grilla, gofry a także lane piwo.

Na godz. 16:00 zaplanowano losowanie nagród w loterii.Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Data: 03-04.07.2021 r. 0၀၀ godz. godz.9.00 SOBOTA NIEDZIELA Zarząd LKS Znicz zawiadamia, że na Stadionie własnym w Sułkowicach- Bolęcinie, odbędzie się: XX TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY (niedziela tj. 04.07.2021r.) POD PATRONATEM BURMISTRZA ANDRYCHOWA Wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej zapraszamy również na XVII Turniej Młodzików i Orlików, który odbędzie się w sobotę (03.07.2021 r.) od godz. 9:00 Bufet oraz loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami WSTĘP WOLNY”

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama