reklama

Sesja zdjęciowa promująca MotoShow [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 28.04.2018 16:00, DK
Sesja zdjęciowa do kalendarza promującego MOTOSHOW odbyła się w sobotę (28.04) w Auto Serwis TROJAK.
Sesja zdjęciowa promująca MotoShow [FOTO]
W sesji zdjęciowej wzięło udział kilkanaście modelek, w tym Katarzyna Bielecka, piękna 21-letnią andrychowianka, która została mistrzynią Europy w pole dance.

Mnóstwo ponadczasowych i nietuzinkowych samochodów oraz piękne kobiety to najlepsza reklama największych pokazów motoryzacyjnych w regionie, czyli MOTOSHOW Andrychów oraz MOTOSHOW Bielsko-Biała.

27.05.2018r. – w tym dniu odbędzie się MOTOSHOW Andrychów, cykliczna impreza, która co roku przyciąga do miasta kilkanaście tysięcy fanów motoryzacji i stanowi świetną promocję regionu.

14-15.07.2018r. – wtedy to odbywa się samochodowe święto w Bielsku-Białej. I tym razem na wydarzeniu zjawia się kilkanaście tysięcy osób, czym ta impreza różni się od tej andrychowskiej? Z pewnością rozmachem – większy teren, więcej samochodów, hala na której pojawiają się dziesiątki zabytkowych (i nie tylko) bolidów, foodtrucki oraz mnóstwo motoryzacyjnych pokazów.

Zapraszamy na obie imprezy, naprawdę warto. Dla tych którzy nie będą mogli zjawić się osobiście, przygotujemy obszerną relację.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy