Wyremontowany parking i droga, a tutaj... góra śmieci

, Wiadomości, 27.04.2018 17:25, PG
Wyremontowany parking i droga, a tutaj... góra śmieci

Wielka góra starych mebli, farb i przeróżnych odpadów widnieje obok nowo wyremontowanego parkingu przy ul. Kościuszki w Andrychowie w rejonie ogródków działkowych. W miejscu tym rzeczywiście kiedyś był kontener, ale od jakiegoś czasu jest tam zakaz wyrzucania śmieci a kontener przeniesiony został na teren ogródka. Jednak mimo widocznego zakazu niektórzy nic sobie z niego nie robią. Jak to wygląda?

Zgodnie z terminami wywozu odpadów wielkogabarytowych taka zbiórka miała mieć miejsce we czwartek (26.04.) rano. Góra śmieci nadal straszy.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 11.05.2018 05:58

Czy działkowicze maja jakieś ekstra umowy na odbiór śmieci? Na pewno je produkują ale zapewne niektórym nie chce się ich zabierać do altanek pod blokiem.

Keson, 28.04.2018 06:42

przyzwyczajenie

miastoandrychow, 27.04.2018 20:27

Proszę zobaczyć na teren poniżej parkingu, gdzie dołem jest ścieżka, teraz zagrodzona przez drewniane ogrodzenie, ile tam jest wysypanych śmieci. Nie wiem z czego to wynika ale czy co niektórzy działkowcy to takie śmieciuchy, ciekawe czy w blokach też tak śmiecą, wstyd ? Nie chciałbym mieć działki powyżej takiego śmietnika, ciekawe czy kontroluje ktoś odprowadzanie ścieków przez niektórych działkowców ?