reklama
reklama

Szukasz porządnych mebli na wymiar?

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.07.2022 13:45, REKLAMA
Firma STANMAR – PRODUCENT MEBLI zaprasza do swojego powiększonego salonu meblowego!
Szukasz porządnych mebli na wymiar?

Firma STANMAR –PRODUCENT MEBLI to firma o ugruntowanej od 2001 roku pozycji na rynku.

Zajmujemy się głównie produkcją mebli na dowolny wymiar, m.in. mebli kuchennych, szaf klasycznych i z drzwiami przesuwnymi, garderób, sypialni, mebli pokojowych, biurowych, łazienkowych, specjalistycznych, a także stołów i krzeseł.


Aby jeszcze bardziej udoskonalić obsługę naszych klientów rozbudowaliśmy istniejący już salon meblowy w Roczynach na ul. Środkowej 11, gdzie teraz na dwóch piętrach znajdą Państwo ekspozycje mebli kuchennych, szaf, stołów i krzeseł, a już wkrótce pojawią się ekspozycje sypialni i innych mebli produkowanych przez naszą firmę, co sprawia że posiadamy jeden z największych takich obiektów w naszym regionie.


Dzięki własnym ekspozycjom oferujemy kompleksową obsługę w jednym miejscu bez konieczności odwiedzania naszych klientów w domach jak to ma miejsce w przypadku niektórych firm konkurencyjnych.

U nas zapoznają się Państwo z ofertą mebli na żywo, jest możliwość osobiście sprawdzić jak działają poszczególne systemy wyposażenia szafek renomowanych firm takich jak Blum, Hettich, Peka, Laguna, Sevrol czy Rejs, a to tylko część dostępnych możliwości.


Posiadamy szeroką gamę materiałów do wyboru: fronty MDF foliowane (mat lub połysk), lakierowane (mat lub połysk) które wykonujemy sami przez co jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom, fronty akrylowe, fornirowane, z naturalnego drewna, aluminiowe, szklane (Lacobel i laminowane z grafiką), blaty laminowane (różnej grubości), z kompozytu, z konglomeratu, z granitu czy drewniane, płyty meblowe kilku producentów, oraz kilka wariantów oświetlenia LED. Wszystko to w kilkuset możliwych kolorach, strukturach i wykończeniach, do zobaczenia, wybrania i sprawdzenia na miejscu.

Jako jedni z nielicznych oferujemy całkowicie bezpłatny pomiar, projekt, transport oraz montaż zamówionych u nas mebli bez żadnych ukrytych kosztów!

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów lub prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie 664 456 861, ewentualnie drogą elektroniczną: [email protected]


Powyżej kilka zdjęć z naszych niedawnych realizacji, po więcej zapraszamy na naszą stronę internetową: www.meblestanmar.pl

Z poważaniem Mariusz Sordyl - właściciel

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy