reklama

Ruszyła zbiórka pieniędzy dla oszukanej rodziny

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.02.2021 09:40, PG
Komornik zajął większość i tak niewielkich dochodów państwa Suchytów. Teraz nie mają za co co kupić nawet lekarstw.
Ruszyła zbiórka pieniędzy dla oszukanej rodziny

Jakiś czas temu pisaliśmy o małżeństwie z Radoczy, którzy za namową Z. zaciągnęło kredyt na 50 tys. zł, którego teraz nie może spłacić.

55-letni pan Zdzisław Suchyta i pani Iwona są małżeństwem od 21 lat. Mężczyzna choruje na stwardnienie rozsiane. Jego żona również ma problemy ze zdrowiem.

Trzy lata temu postanowili wykupić dom, który wynajmowali. Anna Z. zaproponowała im żeby wzięli kredyt a ona te pieniądze zainwestuje i zwróci z procentem.

Pieniędzy jednak nigdy nie zobaczyli. Prawdopodobnie Anna Z. oszukała tak jeszcze kilkanaście innych osób na w sumie 300 tys. zł.

- Prokuratura Rejonowa w Wadowicach skierowała do Sądu akt oskarżenia przeciwko oskarżonej Annie Z. wraz z wnioskiem o jej skazanie bez przeprowadzenia rozprawy. W przedmiotowej sprawie występuje 15 pokrzywdzonych – informuje Beata Górszczyk, rzecznik Sądu Okręgowego w Krakowie.

W Telewizji Polsat pojawił się reportaż opowiadający o trudnej sytuacji małżeństwa: Interwencja

Komornik zajął większość i tak niewielkich dochodów państwa Suchytów. Teraz nie mają za co co kupić nawet lekarstw.

Założono internetową zbiórkę by pomóc oszukanej rodzinie: link

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy