reklama
reklama

Restrykcje przedłużone, czy Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra 31 stycznia?

MAGAZYN, Wiadomości, 12.01.2021 10:45, red, foto: Archiwum
Jest komunikat sztabu WOŚP w tej sprawie.
Restrykcje przedłużone, czy Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra 31 stycznia?
Rząd przedłużył do 31 stycznia wszystkie obowiązujące dotychczas restrykcje (za wyjątkiem powrotu do szkół uczniów klas I-II szkół podstawowych od 18 stycznia).

Tymczasem 31 stycznia na odbyć się kolejny, przełożony już z 10 stycznia, finał WOŚP. Lokalne sztaby szykują się na to wydarzenie. W niektórych miastach mają się odbyć koncerty, m.in. w Andrychowie.

Ale czy finał się odbędzie?

We wtorek (12.01) na stronie WOŚP pojawił się komunikat z którego wynika, że tym razem finał nie zostanie przełożony, choć na razie pod znakiem zapytania stoi część koncertowa.

Informacja centrali WOŚP:

Fundacja WOŚP informuje, że 29. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia.

Grać będą z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie https://www.wosp.org.pl/final/sztaby! Centrum tego orkiestrowego świata stworzymy w samym sercu Warszawy, skąd prowadzić będziemy transmisję telewizyjną, dzięki której poinformujemy o efektach zbiórki funduszy na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy https://www.wosp.org.pl/final/29-final-wosp.

Nasze studio zorganizujemy tak jak zrobiła to Telewizja Polska organizując zabawę sylwestrową (i bez wynajętych statystów!) - a nawet z jeszcze lepszym zabezpieczeniem medycznym, bo mamy ogromne doświadczenie tworzenia od 20 lat szpitala polowego na naszym festiwalu Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) i szkolenia od ponad 20 lat w udzielaniu pierwszej pomocy Pokojowy Patrol!

Zgodnie z wprowadzonymi przepisami, prowadzić będziemy transmisję telewizyjną, zaczniemy w sobotę 30 stycznia o 21 i zakończymy w niedzielę przed północą. Działamy tak, aby nie organizować noclegów dla artystów. Tradycyjnie koncert zakończy występ warszawskich artystów z zespołu Voo Voo!

Dziękujemy wszystkim sztabom i wspierającym Fundację WOŚP za słowa otuchy i gotowości, aby zagrać z ogromną mocą 31 stycznia!
Oj! Będzie się działo!

- czytamy w informacji na stronie WOŚP.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 12.01.2021 17:14

co na to restauratorzy i branża hotelowa ?