reklama

Trwają odbiory Białej Drogi. Ta inwestycja kosztowała ponad 10 mln zł

Polityka, Wiadomości, 11.01.2021 16:05, PG
Droga jest już przejezdna ale jej odbiór techniczny nastąpił dopiero w poniedziałek (11.01.).
Trwają odbiory Białej Drogi. Ta inwestycja kosztowała ponad 10 mln zł

Trwają odbiory techniczne ul. Biała Droga remontowanej w Andrychowie i w Wieprzu. W poniedziałek (11.01.) na miejscu ze starostą Eugeniuszem Kurdasem i członkiem zarządu Mirosławem Sordylem spotkali się m.in. przedstawiciele gminy Andrychów, wójt Wieprza Małgorzata Chrapek i firma DROG-BUD ze Spytkowic.

Uczestnicy spotkania zgłaszali swoje uwagi co do wykonania drogi, które dotyczyły m.in. brakujących dwóch wiat przystankowych w gminie Wieprz czy nieestetycznie wykonanych krawężników. Udało się jednak dojść do porozumienia i podpisać odbiory. Oficjalne otwarcie z przecięciem wstęgi odbędzie się dopiero za miesiąc, ale droga jest już przejezdna.

Remont ten kosztował aż 13 930 000, 00 zł, z czego 7,3 mln zł powiat pozyskał ze środków unijnych a resztę dołożyły gminy: Wieprz, Andrychów oraz powiat z własnego budżetu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jeremiasz, 11.01.2021 23:03

Gmina od lat wymiera i wymierać będzie, co roku coraz mniej mieszkańców a oni będą budować ścieżkę rowerową o szerokości jednego pasa ulicznego...Boże jak małą ilością mądrości świat jest rządzony.