reklama
reklama

Ponad 20 tys. zł zebrano podczas imprezy z MDK w Andrychowie [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 30.01.2024 08:05,
Pieniądze zostaną przeznaczone zostaną na działalność fundacji Promyczek z Andrychowa
Ponad 20 tys. zł zebrano podczas imprezy z MDK w Andrychowie [FOTO]
W piątek (26.01) odbył - Karnawał Dobroczynności, bal charytatywny organizowany przez Fundację Promyczek z Andrychow i burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka. Uczestniczyło w nim prawie 100 osób.


Zgromadzeni goście zobaczyli, co przez ostatnie 11 lat udało się osiągnąć Fundacji "Promyczek". Spotkanie poprowadzili przyjaciel Fundacji Ernest Durka wraz z aktorką Magdą Szczepanek. Goście mogli posłuchać utworów polskich i francuskich artystów w niecodziennym wykonaniu – galę uświetnił występ Duetu Francois & Mateusz Gurgul Music.

Uczestnicy Warsztat Terapii Zajęciowej "Promyczek" przygotowali na ten dzień wystawę swojego rękodzieła, które gości mogli wylicytować wspierając tym samym projekt remontu WTZ.

Fundacja „Promyczek” pozyskała środki finansowe w ramach programu PFRON pn.: „Wyrównywanie różnic między regionami III, obszar F” na wymianę okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek", ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia. Uzyskane środki z licytacji pokryją część wkładu własnego do ww. zadania.

- Deklarowana kwota licytujących wyniosła 20170 zł. Dziękujemy! - informuje fundacja Promyczek.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy