reklama

Polsat nagrywa "Nasz nowy dom" w gminie Andrychów

, MAGAZYN, Wiadomości, 31.05.2021 10:40,
W tym tygodniu do Andrychowa przyjechała ekipa telewizji Polsat, by nagrac tutaj jeden z odcinków programu "Nasz Nowy Dom".
Polsat nagrywa

"Nasz nowy dom" to cieszący się ogromną popularnością program Telewizji Polsat, w którym widzowie mogą zobaczyć jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.

Właśnie nagrywane są odcinki, które będzie można zobaczyć w jesiennej ramówce. Wiadomo, że jeden z odcinków nagrany zostanie w gminie Andrychów. To tutaj wyremontowany zostanie dom. Szczegóły na razie nie są znane. Będziemy informować.

Przy realizacji kolejnych remontów Polsat współpracuje z PSB Mrówka. W Mrówce przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie w poniedziałek (31.05) nagrywany był epizod do odcinka realizowanego w naszych okolicach.

mrówka andrychów

nasz nowy dom andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy