reklama

Przyjaciele żegnają kolegę, który zginął w tragicznym wypadku

Na sygnale, Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 31.05.2021 09:55, PG
W niedzielę (30.05.) w tragicznym wypadku we Frydrychowicach zginął 34 - letni motocyklista.
Przyjaciele żegnają kolegę, który zginął w tragicznym wypadku
W niedzielę (30.05.) po południu doszło do tragicznego wypadku na ul. Wadowickiej we Frydrychowicach. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym, na miejscu zginął 34-letni motocyklista Patryk, pochodzący z powiatu wadowickiego.

Oprócz tego, że Patryk był miłośnikiem jazdy na motocyklach, to także zajmował się ich naprawą. Jego koledzy strażacy z OSP Gorzeń Dolny oraz przyjaciele z klubu motocyklowego Unique Bikers wspominają go w sieci.

- Byłeś naszym prawdziwym przyjacielem - bratem - zawsze pomocny, o każdej porze dnia i nocy... byłeś „klejem” naszej ekipy, zawsze pogodny, uśmiechnięty i z lekkim żartem... nie lubiłeś konfliktów i je łagodziłeś swoim usposobieniem. Byłeś dobrym duchem na którego nikt nie potrafił się zdenerwować.
Byłeś naszym mechanikiem nie bojącym się żadnych wyzwań... Nawet swój warsztat przekwalifikowałeś pod nas by specjalizować się w „egzotykach”...
Byłeś kolekcjonerem i prawdziwym pasjonatem. - czytam na facebook Unique Bikers.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 01.06.2021 22:55

Po co piszesz bzdury i oskarżasz kogoś tylko na podstawie swoich idiotycznych przypuszczeń ?

Bogdan, 01.06.2021 06:51

samchód z którym zderzył się motocyklista ma wgniecenie z boku,czyli wyjechał mu z podporządkowanej.