reklama
reklama

Po amputacji nogi pan Krzysztof walczy o powrót do normalności

MAGAZYN, Wiadomości, 03.12.2021 16:10, DK
Pan Krzysztof to 62-letni mieszkaniec Nowej Wsi k. Kęt, który całe życie zajmował się rolnictwem i gospodarstwem. Jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem a teraz sam potrzebuje wsparcia.
Po amputacji nogi pan Krzysztof walczy o powrót do normalności
Pan Krzysztof od lat zmaga się z cukrzycą a na początku 2021 roku, lekarze rozpoznali u niego stopę cukrzycową. Rozpoczęło się leczenie, które niestety nie przyniosło rezultatów i noga powyżej kolana musiała zostać amputowana. Teraz, aby mógł się bawić ze swoimi ukochanymi wnukami i zabierać je na spacery - potrzebuje wsparcia..

Aktualnie pan Krzysztof przebywa w szpitalu. Dodatkowo gojenie się rany to proces długotrwały i bardzo bolesny. Jego rodzina postanowiła założyć zrzutkę ponieważ dalsze koszty leczenia przerastają ich możliwości finansowe. Pan Krzysztof będzie potrzebował protezy i rehabilitacji.

„Wierzymy, że ta zbiórka się uda, że przywrócimy uśmiech na jego twarzy i znów będzie mógł cieszyć się życiem. Za każdy grosz dla taty będziemy ogromnie wdzięczni.” - pisze rodzina pana Krzysztofa na profilu zrzutki.
Link do zbiórki: https://zrzutka.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy