reklama
reklama

W piątek 3 grudnia rusza lodowisko na Czarnym Groniu

Sport, Wiadomości, 02.12.2021 09:45,
Startuje nowy sezon na lodowisku.
W piątek 3 grudnia rusza lodowisko na Czarnym Groniu
W piątek (3.12) o godz. 12:00 rusza nowy sezon na lodowisku Czarnego Gronia w Rzykach k. Andrychowa. Można ślizgać się, szaleć do woli i wycinać piruety... albo po prostu miło spędzić czas.

Przy lodowisku działa także wypożyczalnia łyżew, kasków, a także PINGWINÓW, które ułatwią stawianie pierwszych łyżwiarskich kroków dla początkujących.

Obiekt otwarty jest w weekendy w godzinach od 10:00 do 21:00 (ostatnie wejście na taflę o godz. 20:00) oraz w tygodniu w godzinach od 12:00 do 21:00 (ostatnie wejście na taflę o godz. 20:00). Przy sprzyjających warunkach pogodowych lodowisko czynne będzie do końca zimy.

Szczegóły dostępne są na stronie: https://www.czarnygron.pl/resort/atrakcje/lodowisko-dla-lyzwiarzy

UWAGA:
Również w piątek, 3 grudnia w Oberży Czarny Groń oraz Restauracji 4 Pory Roku przez CAŁY DZIEŃ ma miejsce akcja pt. "Świąteczny Stół Pajacyka! To ogólnopolska akcja charytatywna, podczas której firmy przekażą 10% swojego dziennego obrotu z restauracji na posiłki dla potrzebujących dzieci.

Czujesz, że ta akcja jest super? My też! Razem możemy sprawić, że posiłków dla dzieci będzie jeszcze więcej. Zapraszamy do udziału oraz pomocy w tym szczytnym celu!


Zobaczcie nagranie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama