reklama

Piękne jubileusze małżeńskie par z gminy Andrychów [FOTO, VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 21.11.2023 16:17, WB
W tym roku świętuje w sumie 50 par z gminy Andrychów.
Piękne jubileusze małżeńskie par z gminy Andrychów [FOTO, VIDEO]
Tradycyjnie jesienią Urząd Miejski w Andrychowie organizuje uroczystości z okazji jubileuszy małżeńskich. Uroczystości jubileuszowe dotyczą par 60, 65 oraz 70-lecia pożycia małżeńskiego.

W tym roku świętuje ogółem 50 par z gminy Andrychów, w tym:

- 70-lecia małżeństwa - 2 pary
- 65-lecia - 15 par
- 60-lecia - 33 pary

W pierwszej uroczystości zorganizowanej we wtorek (21.11) w hotelu Czarny Groń w Rzykach wzięło udział 25 par: Aleksandra i Stanisław Bałamauccy, Anastazja i Tadeusz Ferenc, Albina i Jan Goszczyccy, Genowefa i Marian Gwóźdź, Maria i Władysław Koczur, Genowefa i Stanisław Lachendro, Helena i Eugeniusz Pabiś, Władysława i Stanisław Płonka, Alicja i Stefan Tokarczyk, Melania i Mieczysław Bizon, Stefania i Edward Buda, Janina i Stanisław Góreccy, Anna i Aleksander Grabowscy, Marianna i Adam Maciejczyk, Jadwiga i Kazimierz Nawroccy, Elżbieta i Józef Ochmanek, Zofia i Władysław Ogarek, Maria i Jan Okińczyc, Helena i Stanisław Orzechowscy, Maria i Krzysztof Pałac, Marianna i Adam Pytel, Emilia i Rudolf Sordyl, Władysława i Eugeniusz Stańczak, Maria i Kazimierz Zielińscy, Bogumiła i Roman Praciak.
foto: W. Bylica

Więcej zdjęć:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy