reklama

Otwarcie Sezonu Zimowego 2019/2020 w Słotwiny Arena

, MAGAZYN, Wiadomości, 05.12.2019 09:45, INFORMACJA PRASOWA
Dobre wiadomości dla miłośników jazdy na nartach.
Otwarcie Sezonu Zimowego 2019/2020 w Słotwiny Arena

W Beskidzie Sądeckim aura sprzyja narciarzom. Ośrodek Słotwiny Arena jako jeden z pierwszych w Polsce inauguruje sezon zimowy. Stacja narciarska należy do Grupy Pingwina, w skład której wchodzi także m.in. Czarny Groń w Rzykach k. Andrychowa.

Od 6 grudnia ośrodek będzie czynny od 8:00 do 21:00 z przerwą na ratrakowanie w godz. 16:00 – 18:00. Dla miłośników sportów zimowych udostępniona zostanie główna nartostrada.

Ten sezon będzie wyjątkowy, bowiem narciarze będą mogli także spacerować po pierwszej w Polsce Wieży widokowej w koronach drzew (www.wiezawidokowa.pl). Warto wspomnieć, że Wieża widokowa to nie jedyna tegoroczna inwestycja. Ośrodek sfinalizował prace przy najnowocześniejszym w Polsce systemie naśnieżania firmy Technoalpin, dzięki czemu stacja w tym sezonie będzie w stanie naśnieżyć swoje trasy 2 razy szybciej, niż w ubiegłym roku.

- Zapraszamy także do przedszkola i szkółki narciarskiej dzieci w wieku 3-16 lat na 5-cio dniowe, zorganizowane, grupowe szkolenia narciarskie, które pozwolą im nie tylko podnieść swoje umiejętności lecz także poznać grupę rówieśników i stworzyć z nimi niezapomniane przeżycia zimowe - informuje Grzegorz Lenartowicz z ośrodka Słotwiny Arena.

Dla gości przygotowano niespodziankę - KARNET NA NARTY GRATIS. Wystarczy zarezerwować nocleg w wybranych hotelach lub pensjonatach biorących udział w programie: www.freeskihotele.pl – a karnet na stok w Krynicy jest GRATIS!!! FreeSKI trwa do 20 grudnia i od końca ferii zimowych do momentu zamknięcia wyciągów.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy