reklama

Wypadek na prostym odcinku drogi. Dachował samochód

, Na sygnale, Wiadomości, 04.12.2019 18:34,
Wstępnie wiadomo, że jedna osoba została poszkodowana.
Wypadek na prostym odcinku drogi. Dachował samochód
Do tego zdarzenia doszło w środę (4.12) wieczorem w Łękach, na trasie Kęty - Oświęcim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, jeden z nich dachował w przydrożnym rowie.

Jedna osoba została poszkodowana - została już przewieziona do szpitala w Oświęcimiu.

Policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku.

foto: 112malopolska.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mirek, 05.12.2019 10:09

NOWE ronda, NOWE wysepki na środku drogi - pewnie około 1/3 kierowców zamiejscowych, jadą nocami, jadą czasem w złych warunkach atmosferycznych (np mgła). większość włączone nawigacje ... w takich warunkach zerkają na nawigacje, widzą kolejne skrzyżowania (mapy nie są uaktualniane z dnia na dzień) ... a tu nagle co ? RONDO !! WYSEPKA !!! Niedopuszczalne jest, aby SZCZEGÓLNIE nowe takie niespodzianki, nie były oznaczone w sposób SZCZEGÓLNY !! A mamy co ? Niepozorne, byle jakie oznaczenia !!! Dlaczego nie można - tak jak to się robi w całej Polsce - oznaczyć MIGAJĄCYMI ŚWIATŁEM STRZAŁKAMI pokazującymi wjazd w prawo !! NIGDZIE w gminie Kęty tego nie stosuje się tego! Odpowiednie służby + włodarze gminy powinny przemyśleć tego typu sugestie i w odpowiedni oraz BEZPIECZNY sposób oznaczać ronda i wysepki na środku drogi (większość niepotrzebna).