reklama

Osiemnastolatka z Zatora z tytułem Bursztynowej Miss Polski!

MAGAZYN, Wiadomości, 21.08.2023 15:45, eł

To nie pierwszy jej sukces w konkursie piękności.

Osiemnastolatka z Zatora z tytułem Bursztynowej Miss Polski!

W ubiegłym roku Zuzanna Balonek z Zatora zdobyła koronę Miss Beskidów Nastolatek. Kilka miesięcy temu przekazała ją swojej następczyni Karolinie Białoń, ale teraz ponownie została królową piękności. Tym razem nad Bałtykiem, w konkursie Bursztynowa Miss Polski. Zgarnęła w nim aż cztery tytuły, w tym najważniejszy!

Konkurs Bursztynowa Miss Polski ma już dwudziestoletnią tradycję. Jego kolejne edycje odbywały się dotąd w wielu nadbałtyckich miejscowościach. Tegoroczna miała miejsce w Krynicy Morskiej. Na scenie w tym mieście zaprezentowało się 12 finalistek z całego kraju. Największe wrażenie spośród tego tuzina piękności wywarła osiemnastoletnia Zuzanna Balonek z Zatora, modelka z agencji modelingu Grabowska Models.

Dziewczyna zdobyła nie tylko najważniejszy z przyznanych tytułów – Bursztynowej Miss Polski 2023, ale też trzy inne. Została również Miss Publiczności, Miss N'Shine oraz Miss Muzalewska Fashion.

Zuzanna Balonek jest uczennicą Salezjańskiego Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Oświęcimiu – po wakacjach rozpocznie naukę w czwartej klasie. Od wczesnego dzieciństwa fascynuje ją taniec. Pierwszy raz zatańczyła przed publicznością jako zaledwie trzyletni brzdąc! Przez 9 lat trenowała taniec latynoamerykański. Z grupą Bingo ze Szkoły Tańca Astra niejednokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski, sięgnęła również po najwyższe laury na poziomie międzynarodowym. Prócz tego odnosiła sukcesy w konkursach wokalnych. Kilka lat temu po raz pierwszy spróbowała swoich sił w modelingu.


Foto: Grabowska Models

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy