reklama
reklama

Ogromne ilości śmieci nad Jeziorem Mucharskim

MAGAZYN, Wiadomości, 14.10.2022 18:15, red
Odbyła się kolejna akcja sprzątania po turystach.
Ogromne ilości śmieci nad Jeziorem Mucharskim

13 października po raz kolejny odbyła się akcja sprzątania brzegów Jeziora Mucharskiego. Niestety, i tym razem sprzątać było co. - Z brzegów zbiornika uprzątnięto ogromne ilości plastików, szkła, opakowań po jedzeniu, kosmetykach, farbach czy środkach ochrony roślin, a także odpady wielkogabarytowe - informuje RZGW "Wody Polskie".

W akcji uczestniczyło ponad 50 wolontariuszy.

- Wody Polskie przez cały rok angażują swoje jednostki w całym kraju do organizacji i uczestnictwa w akcjach sprzątania rzek i zbiorników wodnych. Troska o czystość i porządek na obszarach zbiorników wodnych, brzegów rzek, potoków oraz w ich okolicach, powinno być priorytetem dla nas wszystkich! Wszak, są to tereny cenne pod względem walorów turystycznych, krajobrazowych oraz przyrodniczych.

Wszystkim przypominamy i apelujemy #SzanujWodę, bo #WodyToNieŚmietnik, a wszystkim uczestnikom czwartkowej akcji – gorąco dziękujemy!!

- apeluje zarządca jeziora.

foto: RZGW Wody Polskie Kraków

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy