reklama
reklama

Od rana skargi na źle odśnieżone drogi

MAGAZYN, Wiadomości, 08.01.2024 14:40, NEWSY CZYTELNIKÓW
Andrychów i okolice. - Wszędzie ujeżdżony śnieg. Miejscami jest lodowisko - narzekają kierowcy.
Od rana skargi na źle odśnieżone drogi

W poniedziałek (8.01) od rana kierowcy skarżą się na jakość zimowego utrzymania dróg na terenie gminy Andrychów.

- Od wczoraj już praktycznie nie sypie. A wcześniej spadło raptem kilka centrymentrów śniegu i wszystko to do dziś zalega. Wszędzie ujeżdżony śnieg. Miejscami jest lodowisko, zwłaszcza w rejonie skrzyżowań i rond. Batorego to samo. Dzwowniłam do urzędu, a tam pani mówi, że to nie ich droga. Ale co mnie to obchodzi. Ktoś przecież w mieście powinien to wszystko koordynować i sprawdzać, jak odśnieżona są drogi - mówi nam andrychowianka.

- Przed chwilą byłem w Choczni. Tam boczna droga jest czarna, a u nas na Lenartowicza jedna wielka ślizgawica i zalegający śnieg - mówi mieszkaniec Andrychowa.

Inna opinia: - Codziennie przemierzam drogę z Andrychowa do Krakowa przez Frydrychowice, Tomice, Skawinę i Tyniec. Najgorszy stan dróg jest w Andrychowie. Pozostałe regiony mają drogi czarne, tak też było w grudniu kiedy był atak zimy. Urząd Miasta nie powinien zasłaniać się brakiem odpowiedzialnosci, gdyż pobiera od nas podatki i nimi gospodaruje, więc jest współodpowiedzialny za zawarte umowy z kontrahentami i ich właściwą realizację.
Poniżej wykaz telefonów do firm odpowiedzialnych za odśnieżanie dróg w zimie w gminie Andrychów.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 08.01.2024 18:51

Szanowni Andrychowscy Urzędnicy, wiecie dlaczego powinniście zadbać o wszystkie drogi w Andrychowie? Ponieważ reguluje to słynna zasada symetrii. Wasz kapitał intelektualny nawet w połowie nie pokrywa wartości otrzymywanych przez Was pensji, ale My Wam i tak je wypłacamy. Dlatego jeśli nawet drogi na terenie Gminy nie są „Wasze”, to są Nasze i byłoby miło gdybyście choć w części zapracowali na drugą połowę Waszego wynagrodzenia. I to ze szczególnym uwzględnieniem pana Porcelany, którego zasoby intelektualne zaledwie w 30% są ekwiwalentem porcelanowego wynagrodzenia.

znanywmiescie, 08.01.2024 18:43

Biała Droga - standard.