reklama

Niektórzy kierowcy nadal zapominają, że piesi też istnieją

, MAGAZYN, Wiadomości, 14.07.2020 18:15, NEWSY CZYTELNIKÓW
To denerwuje mieszkańców Andrychowa.
Niektórzy kierowcy nadal zapominają, że piesi też istnieją
- Codzienne parkowanie samochodów bez wyrzutów sumienia. Matki z wózkami nie są w stanie przecisnąć się nigdzie i muszą na około parku, a co z osobami niepełnosprawnymi? Praktycznie codziennie takie sytuacje - pisze do nas mieszkanka Andrychowa i przesyła zdjęcie (powyżej)

Tymczasem na osiedlu w Andrychowie nic się nie zmienia (foto poniżej).

Przypomnimy, że kilka dni temu policjanci z wydziału drogowego KPP Wadowice ustalili 6 nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów w strefie zamieszkania na tym osiedlu. Ostatecznie ustalono ich właścicieli i skończyło się na pouczeniu. Widocznie to nie pomaga.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maciuś, 15.07.2020 11:50

No i co z pouczeń były i dalej to samo. Albo mandaty rąbać ile wlezie a jak nie to laweta i na parking policyjny to się w końcu nauczą

",,**,,", 14.07.2020 19:03

Czemu mamNewsa nie zapyta w straży miejskiej dlaczego strażnicy miejscy nie interweniują? Przecież co godzinę jeżdżą koło bloku 52.