reklama
reklama

Apel strażaków do mieszkańców bloków

Na sygnale, Wiadomości, 13.07.2020 17:10, red
Warto o tym pamiętać.
Apel strażaków do mieszkańców bloków
Kilka dni temu pisaliśmy o pożarze w jednym z bloków w Kętach na os. Nad Sołą. Ogień pojawił się w mieszkaniu pod nieobecność domowników. Po siłowym otwarciu mieszkania przez strażaków, pożar został szybko ugaszony. Nikomu nic się nie stało.

Strażacy mieli jednak problem z dotarciem na miejsce. Wszystko przez samochody, które nie zawsze były pozostawione w miejscach do tego przeznaczonych. Stąd apel na przyszłość.

- Apelujemy również do mieszkańców kęckich osiedli o nie parkowanie samochodów na drogach dojazdowych do bloków. Zaparkowane pojazdu utrudniają dojazd służb, wydłużając czas, który w takich przypadkach jest na wagę złota - apelują strażacy z OSP Kęty.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 14.07.2020 16:28

Brak komentarzy