reklama

Wypadek w parku linowym. Dwie osoby spadły na ziemię

, Na sygnale, Wiadomości, 10.07.2020 18:04, DK
Wypadek w parku linowym w Targanicach.
Wypadek w parku linowym. Dwie osoby spadły na ziemię

Do zdarzenia doszło w piątek (10.07) wieczorem w parku linowym w ośrodku Kocierz w Targanicach. Jak udało nam się ustalić, z wysokości około pięciu metrów upadły dwie osoby: instruktor i 10-letnie dziecko.

Instruktor chciał ściągnąć z góry na ziemię dziecko, które w ostatniej chwili zrezygnowało z przejścia przez park. Podczas zjazdu instruktora z dzieckiem prawdopodobnie zerwała się lina i doszło do upadku.

Na miejscu interweniuje zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia. Nieoficjalnie wiadomo, że poszkodowany został instruktor, a dziecku nic się nie stało - doświadczony instruktor zdołał osłonić chłopca.

Na miejscu ustaliliśmy, że park linowy był w ostatnim czasie serwisowany i konserwowany przez specjalistyczną firmę, która posiada do tego stosowne uprawnienia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Wandosu, 11.07.2020 21:11

Od kiedy w Targanicach jest Park Linowy,ktoß pomylił miejscowości To jest na Kocierzu, właściciel Sordyl tam w lesie po drzewach od lat wiszą liny jakieś siatki szczebelki,przypominające Park Linowy.Ja się pisze to konkretnie nazwę miejsca bez krycia maskowania Hotelu na Kocierzu.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 11.07.2020 05:04

Pięknie. Może tak przeprosiny od firmy kocierz i wskazanie tej firemiki ktora to konserwowala bo pewnie to jakis "karolek" z targanic robil.