reklama
reklama

W workach są nawet martwe zwierzęta!

MAGAZYN, Wiadomości, 10.07.2020 16:00, PG
We Frydrychowicach wyrzucają śmieci gdzie popadnie.
W workach są nawet martwe zwierzęta!

Tak właśnie wygląda jeden z przystanków we Frydrychowicach. Jak zaznacza nasz Czytelnik Andrzej, najgorzej jest po weekendzie, gdyż przystanek ten jest umiejscowiony na popularnej trasie Śląsk – Zakopane. - Są tutaj śmieci z McDonalda, resztki pizzy a nawet martwe zwierzęta w workach. Proszę to nagłośnić! – pisze do nas pan Andrzej.


To jednak nie koniec. W inny miejscu Frydrychowic, przy ul. Leśnej ktoś wyrzuca śmieci do lasu. Jest to spokojna ulica prowadząca bezpośrednio do kilku domów, więc ten, kto to zrobił nie został niestety złapany za rękę.

- Ktoś jest wyjątkowo perfidny bo wyrzuca te śmieci nie po raz pierwszy i to w dodatku w biały dzień. To jest wyjątkowe chamstwo żeby w dzisiejszych czasach i przy takich możliwościach, jeśli chodzi o oddawanie śmieci, wciąż zaśmiecać i zanieczyszczać las i środowisko.- pisze do nas inna Czytelniczka.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 11.07.2020 06:15

Jest kosz to i są śmieci buhhhahahhahaha